0
0

Ostala mrežna oprema

  

Ukupno pronađenih artikala: 7

NO NAME LAN02247
RJ-45 mre

Šifra: LAN02247
0.39€     
TP-Link TL-ANT24PT3
TP-Link Antenski Kabl TL-ANT24PT3, 3m, N-type (m) na RP-SMA (m) konektor

TP-Link Antenski Kabl TL-ANT24PT3, 3m, N-type (m) na RP-SMA (m) konektor

Šifra: TL-ANT24PT3
9.49€     
DAHUA LAN02204
PFM801-4MP HDCVI balun za kamere do 4Mpix

PFM801-4MP HDCVI balun za kamere do 4Mpix

Šifra: LAN02204
22.87€     
TP-Link MC210CS
TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, up to 15Km

TP-Link MC210CS 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex, up to 15Km

Šifra: MC210CS
53.91€     
D-Link 0431306
D-Link DHP-601AV paket uključuje 2x DHP-600AV powerline adaptere za prijenos signala GE LAN mreže

D-Link DHP-601AV paket uključuje 2x DHP-600AV powerline adaptere za prijenos signala GE LAN mreže preko naponskih kabela tj. strujne mreže. Dva adaptera u paketu (par)

Šifra: 0431306
62.01€     
ASUS 0431435
PL-N12 Kit, bežični, RJ45, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka RJ45,integrirana antena, Broj pri

PL-N12 Kit, bežični, RJ45, 802.11b/g,802.11n, Vrsta priključaka RJ45,integrirana antena, Broj priključaka 1, PL-N12 Wireless-N300 Wi-Fi PowerLine + PL-E41 Homeplug AV 500Mbps PowerLine Adapter

Šifra: 0431435
83.19€     
HP Networking J4858C
HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

HP X121 1G SFP LC SX Transceiver

Šifra: J4858C
97.16€